Witarianizm – Początek!

Co może przemówić do nas, aby zmienić styl życia?

Na samym początku naszej podróży ku zdrowszemu stylowi życia poznaliśmy pięć filarów zdrowia.

  • Odżywianie

To, co spożywamy, ma ogromne znaczenie dla naszego organizmu. Warzywa, owoce, soki – dostarczają nam niezbędnych składników odżywczych, takich jak witaminy, aminokwasy, białka i tłuszcze.

Doświadczyliśmy, że nasze ciało potrzebuje pewnego rytmu. Spożywanie selera, różnorodnych warzyw, octu jabłkowego, wody z kiszonej kapusty czy wody pozostałej po kiszonych ogórkach – wszystko to przyczynia się do zakwaszenia żołądka i lepszego wchłaniania składników odżywczych.

W trakcie naszego programu staramy się przedstawić nasze metody i sposoby na najlepsze potrawy.

Nerkowce, słoneczniki, orzechy – każdy powinien wybrać to, co najlepiej pasuje do niego, biorąc pod uwagę indywidualne cechy organizmu oraz stan zdrowia. Ważne jest, aby skonsultować wszystko z lekarzem.

My korzystamy z naszego ponad trzyletniego doświadczenia i chcemy przekazać je innym. Jesteśmy przekonani, że ten styl życia jest korzystny dla naszego organizmu i powinniśmy się nim kierować. Nasze ciała dają nam wyraźne sygnały w tej sprawie.

To stanowi fundament naszych działań.

Przepisy, które przedstawiamy, muszą zawierać wszystkie niezbędne składniki odżywcze, takie jak witamina B12 czy płatki drożdżowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *